pondělí, 4. srpna 2014

Ráno se počasí umoudřilo a vysušilo se i naše tábořiště. Mohli jsme tedy odstartovat závod jednotlivců. Měli jsme za úkol najít co nejvíc zvířat, které mají vlastnosti takové, jaké byly rozmístěny po trase.

Během dopoledne jsme také posouvali naši civilizaci zase o krok dopředu. Stavěli jsme z několika málo hřebíků, provázků a prkének káry. Výroba konstrukce, koleček a zkušební jízdy prototypů nám trvaly až do oběda. Po poledním klidu se rozjely závody. Zajeli jsme si několik jízd s různým složením posádek tak, aby se na všechny dostalo.  Při závodě nebyla nouze o legraci díky tomu, že z našich

1/10
pondělí, 4. srpna 2014

vozítek často upadlo kolo nebo jiná část a "umělecký dojem" z jízd podle toho vypadal. V depu naši mechanici vždy nakonec dokázali zprovoznit káru do stavu schopného k závodu.

Později odpoledne se spustil ne moc vydatný déšť, ale protože chceme jít zítra na celodenní výlet, neriskovali jsme promoknutí a zahráli jsme si raději v jídelně Bingo.

Po večeři jsme ještě pro odlehčení uspořádali táborové svatby.

Zítra se podle počasí rozhodneme pro co

3/10
pondělí, 4. srpna 2014

nejméně rizikovou variantu celodenního výletu.

Ve dnešních fotografiích si můžete zahrát druhé kolo hry "najděte si svého číňánka". Vystaveny jsou slibovane fotky oddílů.

5/10
pondělí, 4. srpna 2014
7/10
pondělí, 4. srpna 2014
9/10