čtvrtek, 31. července 2014

Probudili jsme se s neklamným zdáním, že budíček nás ruší ze sladkého spánku každým dnem dříve a dříve. I přes všechna podezření jsme ze stanů vylezli do deštivého rána přesně o půl osmé. Pochutnali jsme si na sladké snídani - čínské pusinky s chutí mlaskaly nad makovými rohlíky a chleby s marmeládovou pomazánkou.
Vrchnost byla nucena přizpůsobit program nevyzpytatelným dešťovým přeháňkám. Skupina odvážlivců se sice shromáždila a vynaložila veškeré úsilí, aby přivolala pěknější počasí prostřednictvím brazilského magického pokřiku, stejně jsme však dopoledne strávili pod plachtou jídelny.

1/6
2/6
čtvrtek, 31. července 2014

Správci a rádci jednotlivých provincií s upřímným překvapením sledovali, s jakým nadšením se i nejstarší táborníci vrhli na keramickou hlínu. O pár hodin později již prostory tábora zdobily nápadité výrobky s tematikou celotáborové hry.
Před obědem jsme ještě stihli přistavět další část Velké čínské zdi, nakonec zavládla všeobecná spokojenost nad tím, že mírný deštík osvěžil tváře zarputilých bojovníků.
Polední klid byl zpestřen první částí tradičního křestu nových instruktorek, nevlídné počasí nezabránilo zábavy chtivému personálu využít množství bláta z okolí,

3/6
4/6
čtvrtek, 31. července 2014

což se z jakéhosi neznámého důvodu neuvěřitelně líbilo přihlížejícím táborníkům.
Odpoledne se mraky umoudřily a umožnily nám zaběhat si v lese při hře. Děti dokázaly svou bohatou fantazii vymýšlením vynálezů ze základní skupiny elementů. Po večeři (pochutnali jsme si na krupičné kaši) několik nadšených vedoucích uspořádalo diskotéku. Táborníci se pobavili, zatrsali. Následoval nástup s vyhlášením výsledků dne a s poštou z domova. A alou na kutě!

5/6
6/6